کتاب آخ جون زندگی(دانلودی)

به این فکر کنید که دوست دارید 1 سال دیگر در حوزه همسرداری چه موقعیتی داشته باشید باشید؟ و ببینید که آیا با روند فعلی که دارید، امکان پذیر است؟

 

کتاب «آخ جون زندگی»

احتمالا همه مطالبی در مورد همسرداری خوانده‌ایم، یا فیلم‌هایی را دیده‌ایم و یا در سمینارها شرکت کرده‌ایم. اما حقیقت این است که اکثر این فیلمها، کتاب‌ها و سمینارها اثری لحظه‌ای دارند و یا اینکه پس از اتمام آن‌ها دقیقاً نمی‌دانیم که باید چه تغییری را در زندگی همسرداری خود ایجاد کنیم.

 

این کتاب از دیدی فوق العاده به موضوع همسرداری نگاه کرده و جنبه های مختلف مهارت همسرداری را مورد بررسی قرار داده که مطمئنم اگر هر فرد متاهلی، چه زن و چه مرد فقط و فقط اصول گفته شده این کتاب را رعایت کند، نتایج فوق‌العاده‌ای کسب خواهد کرد.

 

به این فکر کنید که دوست دارید 1 سال دیگر در حوزه همسرداری چه موقعیتی داشته باشید باشید و ببینید که آیا با روند فعلی که دارید، امکان پذیر است؟

 

کتاب « آخ جون زندگی»

 

 

کتاب « آخ جون زندگی » در یک نگاه:

 

  نویسنده:  مهدی امیرخانی
  عنوان اصلی:  آخ جون زندگی
  زیر عنوان:  زندگی مشترکتان را از نو بسازید
  نوبت چاپ:  اوّل/تابستان 1398
  شمارگان:  1000 نسخه
  چاپ:  کمال‎الملک
  شابک:  7-75-6346-622-978

 

 

اگر  هنوز سوالی برایتان باقی مانده یا به مشاوره رایگان نیاز دارید با شماره 09191111250  تماس بگیرید.

یا در بخش تماس با ما و پشتیبانی پیام خود را ارسال کنید.

همکاران ما در خدمت شما هستند.

 

کتاب «آخ جون زندگی » را به خود و آنهایی که دوستشان دارید هدیه بدهید

 

با توجه به نزدیک شدن عید نوروز احتمالا یکی از بهترین هدیه‌ها می‌تواند کتاب باشد. به همین جهت ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم برای عزیزان و دوستان خود به عنوان عیدی این کتاب را تهیه نمایید تا در سال جدید تصمیمات فوق‌العاده‌ای برای موفقیت خود داشته باشند.

 

این کتاب می‌تواند هدیه‌ای ارزشمند و کاربردی برای کسانی که دوستشان داریم و برایمان مهم است باشد. پیشنهاد می‌کنم نوروز امسال یک کتاب به عزیزانتان هدیه بدهید.

 

امیدواریم کتاب را مطالعه کرده و به عزیزانتان هدیه داده و استفاده نمایید.

چگونه می‌توانم کتاب «تنها راز موفقیت» را تهیه کنم؟

آنلاین و دانلودی

اگر دوست دارید بلافاصله بعد از خرید، فایل های کتاب آخ جون زندگی را بتوانید مشاهده کنید و یا دانلود کنید. هنگام خرید گزینه آنلاین و دانلودی را انتخاب کنید.

 

بعد از تهیه محصول در همین صفحه در تب آنلاین و دانلودی قابل مشاهده است. مزیت این روش این است که در سریعترین زمان ممکن به فایل ها دسترسی خواهید داشت. و در آینده نیز در پروفایل خودتان درس هایی را که تهیه کرده ایید در هر زمانی می توانید مشاهده کنید.

 

ضمانت رضایت شما از این دوره آموزشی

از آنجایی که طی چندین سال گذشته در کارگاه‌ها و سمینارهای مجموعه «مهدی امیرخانی»، هزاران نفر شرکت کرده اند و محصولات و دوره های غیر حضوری ما را افراد زیادی از شهرهای مختلف تهیه کرده اند.

 

همواره غالب مخاطبان در نظرسنجی‌ها از کارگاه‌ها و مطالب ارائه شده رضایت داشتند، این ضمانت را به شما می‌دهیم که در صورت عدم رضایت شما از مطالب ارائه شده در این کتاب، تمام مبلغ پرداختی  شما را در همان روز  بدون هیچ سوالی و با رضایت کامل به شما بازگردانیم

از این بابت آسوده باشید که هیچ ریسکی انجام نمی‌دهید!

 

مبلغ سرمایه گذاری شما

وقتی برای سرمایه گذاری به بانک مراجعه می‌کنیم،‌ بعد از یک سال در بهترین حالت 30 درصد سود دریافت می‌کنیم. اما اینجا من یک پیشنهاد رد نشدنی دارم! شما فقط با پرداخت مبلغ 14 هزار تومان به مطالبی دسترسی خواهید داشت که به شما کمک می‌کنند بیاموزید که چگونه کارهایی را انجام بدهید که دیگران حاضر نیستند آن را انجام بدهند و برای همین جزو 3 درصد برتر جامعه قرار بگیرد و ماهانه چندصد برابر آن را کسب خواهید کرد!

 

A course by

49,000 تومان

مدرس دوره

مهدی امیرخانی

مهارتهای زندگی مدرس مهارتهای زندگی، همسرداری، فرزندپروری

برنامه درسی دوره

کتاب

  • کتاب آخ جون زندگی

Tags