مقالات

درباره ما

تماس با ما

کتاب آخ جون زندگی(دانلودی)

دسته بندی ها: روانشناسی
لیست علاقه‌مندی‌ها اشتراک گذاری
اشتراک گذاری محصول
لینک صفحه
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره دوره

کتاب «آخ جون زندگی»

به این فکر کنید که دوست دارید 1 سال دیگر در حوزه همسرداری چه موقعیتی داشته باشید باشید؟ و ببینید که آیا با روند فعلی که دارید، امکان پذیر است؟

احتمالا همه مطالبی در مورد همسرداری خوانده‌ایم، یا فیلم‌هایی را دیده‌ایم و یا در سمینارها شرکت کرده‌ایم. اما حقیقت این است که اکثر این فیلمها، کتاب‌ها و سمینارها اثری لحظه‌ای دارند و یا اینکه پس از اتمام آن‌ها دقیقاً نمی‌دانیم که باید چه تغییری را در زندگی همسرداری خود ایجاد کنیم.

این کتاب از دیدی فوق العاده به موضوع همسرداری نگاه کرده و جنبه های مختلف مهارت همسرداری را مورد بررسی قرار داده که مطمئنم اگر هر فرد متاهلی، چه زن و چه مرد فقط و فقط اصول گفته شده این کتاب را رعایت کند، نتایج فوق‌العاده‌ای کسب خواهد کرد.

به این فکر کنید که دوست دارید 1 سال دیگر در حوزه همسرداری چه موقعیتی داشته باشید باشید و ببینید که آیا با روند فعلی که دارید، امکان پذیر است؟

کتاب « آخ جون زندگی»


کتاب « آخ جون زندگی » در یک نگاه:

  نویسنده:   مهدی امیرخانی
  عنوان اصلی:   آخ جون زندگی
  زیر عنوان:   زندگی مشترکتان را از نو بسازید
  نوبت چاپ:   اوّل/تابستان 1398
  شمارگان:   1000 نسخه
  چاپ:   کمال‎الملک
  شابک:   7-75-6346-622-978

اگر  هنوز سوالی برایتان باقی مانده یا به مشاوره رایگان نیاز دارید با شماره 09191111250  تماس بگیرید.

یا در بخش تماس با ما و پشتیبانی پیام خود را ارسال کنید.

همکاران ما در خدمت شما هستند.

چگونه می‌توانم کتاب «تنها راز موفقیت» را تهیه کنم؟

آنلاین و دانلودی

در سریعترین زمان ممکن به فایل ها دسترسی خواهید داشت. و در آینده نیز در پروفایل خودتان درس هایی را که تهیه کرده ایید در هر زمانی می توانید مشاهده کنید.

ضمانت رضایت شما از این دوره آموزشی.

از آنجایی که طی چندین سال گذشته در کارگاه‌ها و سمینارهای مجموعه «مهدی امیرخانی»، هزاران نفر شرکت کرده اند و محصولات و دوره های غیر حضوری ما را افراد زیادی از شهرهای مختلف تهیه کرده اند.

همواره غالب مخاطبان در نظرسنجی‌ها از کارگاه‌ها و مطالب ارائه شده رضایت داشتند، این ضمانت را به شما می‌دهیم که در صورت عدم رضایت شما از مطالب ارائه شده در این کتاب، تمام مبلغ پرداختی  شما را در همان روز  بدون هیچ سوالی و با رضایت کامل به شما بازگردانیم

از این بابت آسوده باشید که هیچ ریسکی انجام نمی‌دهید!


مبلغ سرمایه گذاری شما:

وقتی برای سرمایه گذاری به بانک مراجعه می‌کنیم،‌ بعد از یک سال در بهترین حالت 30 درصد سود دریافت می‌کنیم. اما اینجا من یک پیشنهاد رد نشدنی دارم! شما فقط با پرداخت مبلغ 99 هزار تومان به مطالبی دسترسی خواهید داشت که به شما کمک می‌کنند بیاموزید که چگونه کارهایی را انجام بدهید که دیگران حاضر نیستند آن را انجام بدهند و برای همین جزو 3 درصد برتر جامعه قرار بگیرد و ماهانه چندصد برابر آن را کسب خواهید کرد!

نمایش بیشتر

محتوای دوره

کتاب

  • کتاب آخ جون زندگی

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

هنوز بررسی نشده است
هنوز بررسی نشده است